Het team van O.b.s. de Pannebakker


 

Het team van de Pannebakker staat met veel enthousiasme klaar om de kinderen, samen met u, een fijne schooltijd te geven! Graag stellen wij ons nader aan u voor.

Sandra Bruggeman - directeur s.bruggeman@sopogo.nl
Jozien de Wit- locatieleider j.dewit@sopogo.nl
Hanneke van der Wende - intern begeleider | h.vanderwende@sopogo.nl
Lin Tonissen - onderwijsassistent.


Leerkrachten:

Monique Notenboom m.notenboom@sopogo.nl
Wilma Keijsers  w.keijsers@sopogo.nl 

Jozien de Wit  j.dewit@sopogo.nl
Rebecca de Waal r.dewaal@sopogo.nl
Lizette Kamphorst l.kamphorst@sopogo.nl
Marjolein van der Boom m.vanderboom@sopogo.nl
Bas Nijsse b.nijsse@sopogo.nl
Chantal Smeding c.smeding@sopogo.nl

Groepsindeling

 

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

vrijdag

Groep 1/2

juf Monique

Juf Monique

Juf Wilma 

Juf Wilma 

Juf Wilma 

Groep 3/4

Juf Rebecca

Juf Jozien

Juf Jozien

Juf Rebecca

Juf Rebecca

Groep 5/6

Juf Lizette 

Juf Lizette 

Juf Lizette 

Juf Lizette 

juf Marjolein

Groep 7/8

Meester Bas 

Meester Bas 

Meester Bas 

Meester Bas 



Meester Bas Nijsse
 (ochtend)

Juf Wilma Keijsers(middag)


Tevens zijn de volgende personen aan onze school verbonden:

Schoolmaatschappelijk werkster (om de week op donderdag aanwezig).
Maria Geertsma - Jeugdverpleegkundige.
Brisa Smits - Jeugdarts.
Marjolein Moeliker - BPO-er.
Willemienke Bal - Orthopedagoog.
Humanistische vorming wordt gegeven door mevrouw Loes Sipman (elke week op dinsdagmidddag).
Godsdienstonderwijs wordt gegeven door mevrouw Lidy Mol (elke week op dinsdagmiddag).