Het team van O.b.s. de Pannebakker


 

Het team van de Pannebakker staat met veel enthousiasme klaar om de kinderen, samen met u, een fijne schooltijd te geven! Graag stellen wij ons nader aan u voor.

Sandra Bruggeman - directeur s.bruggeman@sopogo.nl
Hanneke van der Wende - intern begeleider | h.vanderwende@sopogo.nl
Lin Tonissen - onderwijsassistent.

Leerkrachten:
Simone Zegers  s.zegers@sopogo.nl
Sandra van Heest  s.vanheest@sopogo.nl
Monique Notenboom m.notenboom@sopogo.nl
Wilma Keijsers  w.keijsers@sopogo.nl
Lizette Kamphorst l.kamphorst@sopogo.nl
Bas Nijsse b.nijsse@sopogo.nl

Groepsindeling

 

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

vrijdag





Groep 1/2




 

Juf Simone Zegers

Juf Simone Zegers

Juf Wilma Keijsers

Juf Wilma Keijsers

Juf Wilma Keijsers


Groep 3/4

 

Juf Sandra van Heest

Juf Sandra van Heest

Juf Sandra van Heest

Juf Monique Notenboom

Juf Monique Notenboom 

Groep 5/6

Juf Lizette Kamphorst

Juf Lizette Kamphorst

Juf Lizette Kamphorst

Juf Lizette Kamphorst





Juf Lizette  Kamphorst (ochtend)

Juf Monique Notenboom (middag)

Groep 7/8

Meester Bas Nijsse

Meester Bas Nijsse

Meester Bas Nijsse

Meester Bas Nijsse



Meester Bas Nijsse
 (ochtend)

Juf Wilma Keijsers(middag)


Tevens zijn de volgende personen aan onze school verbonden:

Schoolmaatschappelijk werkster (om de week op donderdag aanwezig).
Maria Geertsma - Jeugdverpleegkundige.
Brisa Smits - Jeugdarts.
Marjolein Moeliker - BPO-er.
Willemienke Bal - Orthopedagoog.
Humanistische vorming wordt gegeven door mevrouw Loes Sipman (elke week op dinsdagmidddag).
Godsdienstonderwijs wordt gegeven door mevrouw Lidy Mol (elke week op dinsdagmiddag).